Astrofotografie > Camera's > Astro-Camera's > ZWO > ASI 294 > ZWO Camera ASI 294 MM Pro Mono
Productomschrijving
ZWO ASI294MM Pro - gekoelde mono CMOS-camera voor vele soorten astrofotografie
Voordelen en productkenmerken van de ASI 294 MM Pro Mono:
  • USB 3.0 voor een snelle download – kan ook met USB 2.0 worden gebruikt
  • DDR3-geheugenbuffer voor een stabiele gegevensoverdracht met USB 2.0
  • Krachtige Peltier-koeling tot 35 °C onder omgevingstemperatuur
  • Gevoelige CMOS-sensor met een diagonaal van 23,2 mm - 11,7 megapixels
  • Goede resolutie door 4,63 µm pixels
  • Omschakelbaar naar 2,32 µm pixelgrootte en resolutie 8288 x 5644
  • Afstand T2-aansluitschroefdraad (binnenschroefdraad) tot camerasensor: 17,5 mm
  • Zeer hoge gevoeligheid - QE tot 90% - ideale astronomische camera voor lichtzwakke objecten
  • 14-bits ADC
Toepassingsgebieden van de camera:
Belangrijk: externe stroomvoorziening vereist! Houd er rekening mee dat alle ZWO-camera's met koeler op een externe 12V-voeding moeten worden aangesloten om te kunnen functioneren. Ook als de koeler niet wordt gebruikt, moet de stroomvoorziening aanwezig zijn, zodat de camera betrouwbaar wordt herkend.
Specificaties
Capaciteit
Sensor type
CMOS sensor (Sony IMX492)
Sensor size (mm)
19.1 x 13.0
Chip - Diagonaal (mm)
23.1
Megapixel
11,6
Pixel size
4,63
Resolutie foto
4144 x 2822
Bit depth (Bit)
14
Actieve koeling
ja
Interfaces
USB 3.0 & USB 2.0
Telescoop aansluiting
1,25" & 2" & T2
Kleurencamera
nee
Max. koeling onder omgevingstemperatuur
35
Beelden per seconde
16,3 (Bij volledige resolutie)
Leesruis
Full Well Capacity
66.000
Flange focal distance (mm)
6.5 / 17.5
Stroomvoorziening
12
Buffer
256
Intern geheugen
DDR3 RAM
Uitrusting
Filterwiel
nee
Algemeen
Gewicht (g)
410
Serie
ASI 294
Diameter (mm)
78
Lengte (mm)
85
Toepassing
AllSky, Meteore
Autoguider
Maan & Planeten
ja
Nevels & sterrenstelsels
Productveiligheid
Aanbevolen accessoires
Telescoop accessoires (2)
ZWO Stroomvoorziening 12V 5A
Filters (1)
Omegon Blocking filters 1.25'' UV/IR cut-off filter
Astrofotografie (4)
Artesky DSLR-Lens adapters Adapter: Canon naar CMOS met filterlade
Spectroscopie & fotometer (1)
Paton Hawksley Spectroscoop Star Analyser 100
Media (1)
Springer Inside PixInsight
*Alle prijzen zijn inclusief BTW + verzendkosten.
ZWO Camera ASI 294 MM Pro Mono
Overzicht
ZWO Camera ASI 294 MM Pro Mono
Quantum efficiency
ZWO Camera ASI 294 MM Pro Mono
Afmetingen
ZWO Camera ASI 294 MM Pro Mono